Blog

Nowości od MTI Furninova z 2023 r. - Wyjątkowy Styl i Komfort

Nowości od MTI Furninova z 2023 r. - Wyjątkowy Styl i KomfortRok 2023 r. obfitował w ciekawe nowości od MTI-Furninova. Meble tego polskiego producenta łączą w sobie wygodę, niebanalny wygląd oraz komfort użytkowania. Ten rok współpracy chcemy zakończyć przypomnieniem wprowadzonych na rynek nowości.

Przeczytaj więcej

Panele Dekoracyjne, które przyciągają spojrzenia

Panele Dekoracyjne, które przyciągają spojrzenia Panele dekoracyjne stały się nieodłącznym elementem nowoczesnego designu w aranżacji wnętrz. Producenci projektują coraz nowsze, ciekawsze wzory oraz rozwiązania, które z pewnością przyciągną spojrzenia i dodadzą unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu.
W tym artykule przyjrzymy się kilku nowościom z naszej oferty.
Przeczytaj więcej

Materace lateksowe Talalay od M&K foam do wypoczynku

Materace lateksowe Talalay od M&K foam do wypoczynku

Najefektywniejszą formą wypoczynku i regeneracji organizmu jest sen, ale pod warunkiem, że wykonujesz to na odpowiednim materacu! Dlaczego? Źle dobrany materac nie zapewnia odpowiedniego podparcia dla zmęczonych mięśni czy kręgosłupa co może być przyczyną porannego bólu lub "łamania w kościach".

Doskonałą propozycją dla osób szukających najlepszych efektów wypoczynku podczas snu są materace lateksowe o których przeczytasz w artykule i które znajdziesz w naszej ofercie.


Przeczytaj więcej

Tapeta w łazience - praktyczne wskazówki i realizacje naszych kientów

Tapeta w łazience - praktyczne wskazówki i realizacje naszych kientów

Łazienka jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu, więc śmiało możemy zadbać o ciekawą jej dekorację. Powszechnie znanymi sposobami urządzenia łazienki jest użycie płytek ceramicznych lub naturalnych kamieni. Coraz bardziej popularnym i jednym z ciekawszych sposobów na nadanie łazience unikalnego charakteru są murale i tapety. Jednak wybierając taki sposób wykończenia do tego pomieszczenia, musimy być świadomi pewnych ograniczeń.

W tym artykule oprócz praktycznych wskazówek, pokazujemy wam realizacje naszych klientów. 


Przeczytaj więcej

Co wpływa na harmonijne wnętrze?

Co wpływa na harmonijne wnętrze?

Psychologia harmonijnego wnętrza odnosi się do zrozumienia jego wpływu na nasze samopoczucie i dobrostan psychiczny. Harmonijna przestrzeń odzwierciedla równowagę, spokój i harmonię, co może mieć pozytywny wpływ na nasze emocje, nastrój i ogólną lepszą jakość życia.

Psychologia wnętrza, zwana także psychologią architektury lub przestrzeni jest stosunkowo nową dziedziną nauki, która zajmuje się określaniem wpływu aranżacji przestrzeni na samopoczucie użytkowników oraz ich komfort podczas przebywania w pomieszczeniach.


Przeczytaj więcej

Lato we wnętrzu

Lato we wnętrzuWnętrze utrzymane w kolorach letnich emanuje świeżością, radością i energią, ożywiając przestrzeń i tworząc przyjemne wrażenie lekkości. Dominujące kolory letnie często odwołują się do natury, promieni słonecznych i letnich krajobrazów.
Przeczytaj więcej
pixel