Aranżancja ścian

ilość znalezionych towarów: 3747

Wybieramy najciekawsze i najbardziej efektowne produkty. Poszczególne elementy pozwolą zaaranżować ściany w unikatowy sposób. Do wyboru macie oczywiście tapety, okładziny ścienne, wyjątkowe murale, panele 3D, dekory czy sztukaterię. Szeroki wachlarz pozwala na indywidualny wybór dopasowany do waszych potrzeb i budżetu.

W ostatnim czasie najmodniejsze są murale czy fototapety, które stają się główną ozdobą wnętrza. W tak szerokiej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwalają w szybki sposób stworzyć unikalne wnętrze a dzięki wyjątkowej jakości będą was cieszyć przez długie lata. Większość murali można dopasować do indywidualnych wymiarów, w tym celu skontaktuj się z nami sklep@iguane.pl

Od jakiegoś czasu do mody wróciła też sztukateria. Dzięki niej także możemy stworzyć bardzo indywidualne wnętrze. Oprócz klasycznych, zdobionych listew znajdziemy też nowoczesne, minimalistyczne kształty. Chcesz poznać kilka pomysłów na jej zastosowanie - sprawdź tutaj.

Obecnie tapety to małe dzieła sztuki. Wyjątkowe wzory, piękne kolory, zastosowane dodatki jak flok czy kwarc - to wszystko tworzy niezwykłe tapety. 

Miłośnicy nowoczesnych wnętrz powinni zajrzeć do działu panele 3D, gdzie znajdą przestrzenne, często geometryczne rozwiązania na ściany. Różnorodność form i materiałów spełni wasze oczekiwania.

Poniżej prezentujemy tylko część naszej oferty, dodatkowo pomagamy w wyliczeniach, przygotowujemy kadry na podany wymiar, dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy pomocą na każdym etapie aranżacji.

pixel