Tapety

ilość znalezionych towarów: 1125

Tapety to cudowna dekoracja wnętrza. Dzięki nim można indywidualnie zaaranżować pomieszczenie, a mamy w czym wybierać. 

Wzorzyste, geometryczne, strukturalne, metaliczne czy tekstylne tapety, każda wniesie życie do twojego wnętrza. Otoczysz się tym co lubisz, a więc to będzie twoje miejsce, w którym poczujesz się dobrze i komfortowo. 

W kobiecych wnętrzach często królują kwiaty. Ale to już nie są banalne wzory. Piękne połączenia kolorystyczne, artystyczne wzornictwo to nowoczesna wersja kwiecistych tapet. Stosowane są często także w klasycznych wnętrzach, kojarzone głównie ze stylem angielskim. Zobaczysz je tutaj

Z kolei do nowoczesnych wnętrz wybierane są często geometryczne wzory. Ich jakże różnorodna stylistyka i współczesne formy wzbogacą modernistyczne wnętrza. Sprawdź je właśnie tutaj.

Współczesne tapety oprócz bogatego wzornictwa często mają ciekawe dodatki jak flok, kwarc czy metaliczne wykończenie. Sprawia to, że mają głębokie kolory lub świetnie pracują ze światłem. 

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, napisz do nas. Prześlemy ci propozycje odpowiadające twoim potrzebom. Mamy u siebie setki katalogów, więc na pewno coś dopasujemy.

pixel