WONDERWALL

ilość znalezionych towarów: 655

Wyjątkowe, artystyczne murale to mocna strona tego producenta. Znajdziesz wśród nich bardzo szeroką gamę stylistycznie różnorodnych grafik. Piękne połączenia kolorystyczne i unikalne wzory przyciągają naszą uwagę i są nietuzinkową dekoracją wnętrza. 

Wybierając wykończenie muralu możemy dopasować je do danego wnętrza. Mural flizelinowy dzięki matowemu, subtelnemu wykończeniu świetnie sprawdzi się w sypialni. Tutaj kolory są trochę przygaszone. Inaczej dzieje się w przypadku muralu winylowego. Kolory są żywsze i dodatkowo dzięki mięsistym strukturom pięknie pracują ze światłem i mogą stać się niezwykłą ozdoba salonu. Dodatkowo ten rodzaj muralu jest bardziej odporny, więc polecamy go do łazienek, kuchni czy korytarzy.

We wnętrzach pięknie zawsze prezentują się roślinne motywy, wnoszą ciepło i przytulność. Może znajdziecie coś dla siebie tutaj.

Z najnowszych trendów widzimy, że murale z ptakami cieszą się dużą popularnością. Znajdziecie tu zarówno eteryczne wzory jak i pełne energii i koloru. Zobaczcie sami tutaj.

Te wyjątkowe okładziny ścienne można zamówić w standardowych brytach, jak widać w produktach poniżej, ale możemy dopasować wymiar na indywidualne potrzeby. W tym celu proszę skontaktuj się z nami - sklep@iguane.pl lub tel. 736220430

pixel