Panele Dekoracyjne, które przyciągają spojrzenia

2023-12-06
Panele Dekoracyjne, które przyciągają spojrzenia

Panele dekoracyjne stały się nieodłącznym elementem nowoczesnego designu w aranżacji wnętrz. Producenci projektują coraz nowsze, ciekawsze wzory oraz rozwiązania, które z pewnością przyciągną spojrzenia i dodadzą unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu.


W tym artykule przyjrzymy się kilku nowościom z naszej oferty.

OracDecor posiada bogatą kolekcję wzorów, także w wersjach elastycznych. Uzupełnił ją o kilka deseni. Oto kilka z nich.


Panel ścienny 3D W117 Slope to produkt, który ma wyjątkowy kształt i powierzchnię oraz nietypowy format - kwadrat. Zazwyczaj oferowane są prostokątne dekory. Przestrzenna forma daje fascynujący efekt gry światła i cienia, która jest zmienna od kąta padania światła. Zabieg ten powoduje, że ściana "pracuje" w zależności od pory dnia lub od sposobu oświetlenia.

Panel 3D WX204 jest dwustronny, z jednej strony wzór jest szerszy, z drugiej drobniejszy. Jego ścięte linie i przetłoczenia przypominają origami i ciekawie pracują w zależności od kąta, spod którego się na nie patrzy. Wzór dostępny jest w dwóch długościach 2m lub 2,6m. Wybierz swoją opcję montażu!

Panel 3D WX205 również jest dwustronny. Jego prostokątne, karbowane przetłoczenia prezentowane są w dwóch zestawach proporcji. Strona A posiada na swojej powierzchni wąskie przetłoczenia, a Strona B szerokie. Wybór należy do Ciebie!

I tu Orac wprowadził możliwość wyboru dwóch długości paneli.

Kolejną ciekawą nowością jest wzór W212 VALLEY LOOP, który jest dopełnieniem wzoru W109 Valley. W212 funkcjonujący samodzielnie daje ciekawy efekt wykończenia, jednak w połączeniu z W109 poszerza możliwości aranżacyjne. Ta nowość nawiązuje do przepychu ery Art Deco.

Nowościami w panelach 3D może również pochwalić się firma Noel Marquet. Projekty tej firmy prezentują ponadczasową klasykę w nowoczesnym designie. Dlatego nowa kolekcja paneli ściennych poszerza ofertę elementów charakteryzujących się subtelnymi kształtami, miękkimi konturami i widocznymi powierzchniami o silnym charakterze i osobowości.

Bardzo ciekawą nowość oferuje marka Mardom Decor. Firma wypuściła listwy zakończeniowe prawe WP001R i lewe WP001L do panelu 3d WP001 Duna.  Dzięki temu rozwiązaniu w szybki, łatwy i co najważniejsze – estetyczny sposób domkniesz zbudowane z dedykowanych paneli ściennych kompozycje.

Nowości w panelach dekoracyjnych inspirują do eksperymentowania i tworzenia unikalnych przestrzeni. Jeśli pragniesz nadać swoim aranżacjom niepowtarzalny klimat to te propozycje są dokładnie tym, czego szukasz.


Większość zaprezentowanych paneli ma wysokość 200 cm. Taka długość jest odpowiednia do standardowej wysokości wnętrz. Jednak jest kilka modeli, które występują również w wysokości 260 cm lub 270 cm i są zdecydowanie dedykowane do wyższych pomieszczeń, a także mają za zadanie ułatwić montaż w standardowych pomieszczeniach.  


Panele dekoracyjne nadają się do malowania farbami ściennymi, więc ich kolor zdecydowanie można dostosować do stylu i charakteru wnętrza w którym zostaną zamontowane. Dodatkowo farba ładnie maskuje łączenia.

Jeśli interesują Cię inne wzory, to zapraszamy do kontaktu!

Polecane
Panel dekoracyjny W109Panel dekoracyjny W109
236,00 zł295,00 zł
Panel dekoracyjny W114Panel dekoracyjny W114
236,00 zł295,00 zł
Panel dekoracyjny W119Panel dekoracyjny W119
236,00 zł295,00 zł
Panel dekoracyjny W212Panel dekoracyjny W212
291,00 zł364,00 zł
Panel dekoracyjny W117Panel dekoracyjny W117
582,00 zł728,00 zł
pixel