Kobiece wnętrze - realizacja

2022-08-23
Kobiece wnętrze - realizacja

Zazwyczaj kobiece wnętrza kojarzymy z dominującymi tapetami czy muralami w kwiaty, bo kochamy kwiaty i tworzą one niezwykły klimat we wnętrzu. Ale można urządzić mieszkanie subtelniej, a jednak zachować jego charakter.

Oto jedna z naszych ostatnich realizacji – elegancka, ponadczasowa, kobieca.

 

 

 

Niewielkie mieszkanie zostało urządzone w stylu nowoczesnej klasyki. Jasne wnętrze oraz otwarty plan, w którym połączono salon, kuchnię i jadalnię powiększają optycznie przestrzeń. Białe ściany stały się także tłem dla elementów bardziej dekoracyjnych, które miały być wyeksponowane. Jednak te ściany też nie są nudne. Kolorystycznie jednolite, dodatkowo zostały tam zastosowane ramki ze sztukaterii. Klasyczny element w bardzo minimalistycznym stylu.

Kobiecy akcent to zdecydowanie kolor sofy i krzeseł. Róż, ale nie nachalny, za to delikatny, pudrowy. Sofa Blues marki MTI Furninova ma wielkomiejski charakter z wąskimi podłokietnikami i w matowym welurze. Jest przytulna i zaprasza, żeby się wygodnie w niej umościć. Za to kolor krzeseł podbija złota rama. Bo przecież róż i złoto pasują do siebie idealnie. Złote elementy to oczywiście także okap, ale także lampy, szafki w kuchni i dodatki.

Wszystko dopełnia marmur. To kwintesencja elegancji i chociaż jest kojarzony z pałacowymi, wytwornymi aranżacjami, idealnie sprawdza się także w nowoczesnych stylizacjach. Kamień na ścianie, na podłodze, na blacie czy na stolikach kawowych podrasowuje aranżację. Biały marmur znakomicie odnajduje się w nowoczesnych projektach, lub tych w stylu glamour. Świetnie wypada w duecie ze złotem, ale lubi też towarzystwo drewna czy ciepłych tkanin.

Swoje miejsce odnalazł tu także funkcjonalny, okrągły stół Oslo. Cały biały nie dominuje we wnętrzu. Nie on tu króluje, stanowi tło dla bardziej dekoracyjnych krzeseł. W niewielkich przestrzeniach okrągłe stoły sprawdzają się idealnie, a ten ma funkcję rozłożenia, co jest nam często niezbędne.

Wnętrze eleganckie i funkcjonalne, i wyjątkowe zarazem.

Wszystko zaprojektowane przez Inre Studio Projektowe – www.inrestudio.pl

pixel