Narożnik Ilona UP CHL+1,5F tkanina

  • Narożnik Ilona UP CHL+1,5F tkanina A Comfort EU
6 930,00 zł
/ szt.

Ilona Up to mebel o nowoczesnej bryle. Powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnych odbiorców, związane z łączeniem w jednym meblu funkcji siedziska, zapewniającego wygodny wypoczynek w gronie przyjaciół czy rodziny, a jednocześnie gwarantującego domownikom komfortowy sen. Ilona Up to sofa, który pozwala bardzo szybko zmieniać funkcje mebla. Mimo sporej powierzchni do siedzenia i wypoczywania, we wnętrzu prezentuje się zgrabnie i lekko. Obszerny, ergonomiczny pojemnik na pościel to również mocna strona tego mebla.

Produkt na zamówienie!

Cena dotyczy tkaniny z grupy A i Comfort EU.

Zdjęcia stanowią ofertę poglądową.

Zapraszamy do showroomu, żeby obejrzeć aktualnie dostępną tapicerkę oraz uzyskać dodatkowe informacje o produkcie.

Aby złożyć zamówienie prosimy o przesłanie informacji w formularzu kontaktowym, znajdującym się na dole strony lub telefonicznie (736 220 340).

 

Do pobrania:

pdf ILONA UP - karta produktu

Parametry techniczne:
Materiał:
tkanina
Tkanina - grupa:
A
Wypełnienie:
Comfort EU
Typ:
prawa
Szerokość (cm):
219
Głębokość (cm):
157
Wysokość (cm):
90
Wasze wcześniejsze pytania dotyczące tego produktu

Dzień dobry

poduchy w wersji night czyli kilka mniejszych poduch mają wypełnienie z włókna silikonowego, a poduchy w wesji day czyli podłużne 50% włókna silikonowe, 50% frytki z pianki.

Siedzisko ma wysokość 47 cm i nie jest miękkie. jest to sofa z funkcją spania i siedzisko jest elementem powierzchni spania, więc z założenia nie może być miękkie.

Opinie użytkowników
pixel