Nowoczesne wnętrze z akcentami - realizacja

2023-07-04
Nowoczesne wnętrze z akcentami - realizacja

Wchodząc do tego nowoczesnego wnętrza, od razu wpada w oko wyjątkowa kombinacja kolorów i stylowych elementów. To nowoczesna klasyka z odrobiną szaleństwa. Taka jest właśnie realizacja mieszkania, w którym znalazło się kilka produktów z naszej oferty.

Widząc różne przestrzenie w tym mieszkaniu widzimy zarazem dużą różnorodność a jednocześnie spójność. W salonie intensywne kolory, w biurze wyrazisty mural, a sypialnia jest niezwykle elegancka. Wszystko łączy biel. Biel ścian, mebli, tkanin podbita czy to kolorem, dekoracyjnymi listwami czy kontrastującymi dodatkami.

 

 

 

Głównym punktem salonu jest przestronna biała sofa Rocco do MTI Furninova, której design idealnie pasuje do całej aranżacji. Wyrazista bryła zyskuje nieco lekkości dzięki delikatnym zaokrągleniom, a także jasnej tkaninie.  Ściana przy której stoi kanapa, została pomalowana na intensywny odcień niebieskiego. Ten kolor dodaje wnętrzu energii i świeżości, jednocześnie tworząc interesujący kontrast z białą kanapą.

 

 

Przy sofie umieszczone zostały okrągłe stoliki Tree o średnicy 60 i 90 cm, które podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Czarny kolor dodaje elegancji i kontrastuje zarówno z białą kanapą, jak i niebieską ścianą.

Całość jest oświetlona przez nowoczesne i minimalistyczne lampy. Na ścianie zamontowane zostały podłużne pionowe oprawy, które stały się elementem dekoracyjnym, ciekawie skomponowanym z ramkami z listew naściennych
od Creativa. Na suficie umieszczono punktowe, cylindryczne lampy. Jasne, białe światło podkreśla czystość i nowoczesność wnętrza, a jednocześnie zapewnia odpowiednie oświetlenie w różnych strefach.

 

Dzięki naturalnej podłodze w kolorze drewna kanapa, ściany, stoliki i czarne akcenty lamp swobodnie dominują wizualnie, tworząc spójną i stylową przestrzeń.

W pokoju obok salonu znajduje się oryginalny mural Yoko od Wonderwall, który stał się głównym punktem pomieszczenia. Ciekawe połączenie kolorystyczne i wyrazisty wzór tworzą niebanalny kącik biurowy. Jasne i lekkie wnętrze sprzyja skupieniu i odpoczynkowi, bo to biuro i pokój gościnny w jednym. Prostotę uzupełnia ta urzekająca grafika związana z kulturą Japonii.

  

Sypialnia jako miejsce nocnego wypoczynku została urządzona w kolorach bieli i szarości. Jednak posiada akcent w postaci szerokiego łóżka w kolorach drewna przy którym umieszczone zostały czarne stoliki Beirut TakeMeHome. Lampy nad stolikami dopełniają aranżację i dodają wnętrzu odpowiedniego oświetlenia. Pięknie komponują się z  ramkami ze sztukaterii, które dodają elegancji, łączą klasykę z nowoczesnością.

 

Wnętrze mieszkania jest urządzone w minimalistycznym stylu, gdzie przeważają proste linie, gładkie powierzchnie i niewielka liczba dekoracji.

To nowoczesne wnętrze jest nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i zapewnia wygodną przestrzeń do mieszkania, wypoczynku i relaksu.

Wszystko zaprojektowane przez Manu Studio – https://manustudio.pl

 

 

pixel