Meble / Narożniki / Capella narożnik

Capella narożnik

Lege Artis / Narożnik

Wymiary:
długość 254x185 / szerokość 96 / wysokość 84/96
Cena:

Opis:
Połączenie linii prostych zakończonych łukiem na podłokietnikach oraz oparciach sprawia wrażenie kształtu delikatnie opadającego, będącego jednoczenie rozłożystym i masywnym meblem.
Podobnie poszukując prostoty życia w codziennej rzeczywistości zauważamy wszelkie dodatki, które nie zmieniając jego istoty podnoszą jakość i czynią go tym samym bardziej szlachetnym.
Capella to ukłon w nowa stronę rzeczywistości, nie ujętej w ramy przestrzenne. Nie istnieje żadna skończoność w tej materii.
Połączenie funkcjonalności zawartej w idealnej formie stanowi o harmonii i ładzie końcowej formy.
Dbałość o szczegóły jest niewątpliwie wielkim atutem charakteryzującym w całości ten projekt, mający w sobie odpowiednie proporcje i walory estetyczne.
Ciekawym rozwiązaniem designerskim jest przejście jednego z podłokietników w element oparcia. Takie przedłużenie kształtu zawierają jednocześnie dwa elementy funkcjonalne. Są to rysy mocnej i charakterystycznej kompozycjj.
Wygoda, komfort siedzenia oraz niepowtarzalny wygląd sprawiają, iż jest to pomysł bardzo atrakcyjny, który wzbogaci pomieszczenia ludzi ceniących oryginalność jak i funkcjonalność.
Capella narożnik